google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 21.10.2019
  1 USD
  3.8307
  -0.0196
  1 EUR
  4.2775
  -0.0069
  1 CHF
  3.8899
  -0.007
  1 GBP
  4.9709
  0.0038
  1 RUB
  0.0601
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  TECHNONICOL sp. z o.o.
  TECHNONICOL sp. z o.o.

  TECHNONICOL sp. z o.o.


  TECHNONICOL Corporation jest największym w Rosji i Europie producentem i dostawcą materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  TECHNONICOL sp. z o.o.

  TECHNONICOL Corporation jest największym w Rosji i Europie producentem i dostawcą materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować nowoczesne materiały i technologie, które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych.

  Szeroka gama wysokiej jakości materiałów i niezawodne rozwiązania umożliwiają dokonanie wyboru najlepiej dostosowanego do potrzeb klienta zarówno pod względem ceny, jak i jakości. Cieszymy się, że nasze materiały są wykorzystywane do budowy domów, zakładów produkcyjnych, mostów, infrastruktury społecznej i innych obiektów, poprawiąjących poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

  • 52 zakłady produkcyjne w 7 krajach
  • produkcja jest eksportowana do 95 krajów na świecie
  • roczny obrót wynosi ponad 1 mld euro
  • najstarszy zakład grupy został założony w 1868 roku

  Firma rozwija i promuje materiały i systemy minimalizujące straty energii w sektorze przemysłowym i użyteczności publicznej. Najnowsze technologie stosowane w produktach TECHNONICOL pozwalają na osiągnięcie znaczącej redukcji kosztów eksploatacji budynków. Wprowadzamy systemy budowlane, których celem jest zapewnienie kompleksowej ochrony konstrukcji od fundamentu po dach.

  Oferowane przez TECHNONICOL Corporation produkty - wysokiej jakości materiały hydroizolacyjne i termoizolacyjne - są w pełni kompatybilne i mogą być stosowane w proponowanych systemach. Jednym z podstawowych warunków uzyskania niezawodnego i kompletnego systemu izolacji jest niezawodna kompatybilność materiałowa. Dlatego też nasi eksperci opracowali szereg profesjonalnych rozwiązań technicznych dla różnych typów projektów. W tym zakresie kierujemy się trzema głównymi zasadami: dopasowaniem komponentów, trwałością i przystępną ceną. Zapewniamy, że nasi klienci otrzymują najlepsze kompletne rozwiązanie i profesjonalną pomoc już na etapie projektowania.

  Szeroka gama produktów pozwala na oferowanie materiałów o różnych właściwościach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając przy tym normy i przepisy obowiązujące w różnych krajach.

  Jesteśmy dumni z naszych produktów i rozwiązań systemowych. Świadomość tego, że wysokiej jakości materiały są wytwarzane z czystych surowców przy użyciu nowoczesnego sprzętu, pracy i wysiłku napawa nas zadowoleniem. Nieustannie się doskonalimy i staramy się dbać o środowisko naturalne. Podejmujemy problem kompleksowej efektywności energetycznej budynków oraz innych konstrukcji inżynieryjnych. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają nam tworzyć energooszczędne i zaawansowane technologicznie budynki. Cieszymy się, że nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa: przemysłowym, użyteczności publicznej, inżynieryjnym i innym.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.